ניקוי חלונות בסנפלינג

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
ניקוי חלונות בסנפלינג

ניקוי חלונות בסנפלינג הפך לשירות מבוקש וזאת בגין ההתפתחות והצמיחה בענף הבנייה בארץ. לפחות בשני העשורים האחרונים ניתן להבחין במגמה של בנייה לגובה, בנייה שזהה למקומות רבים ברחבי העולם. בעבר היה נהוג לבנות בין ארבע לעשר קומות, היום בניינים רבים נוסקים ל- 40 קומות ויותר. מיותר לציין שבנייה כזו מאפשרת ניצול מרבי של החלל, יתרון נוסף הינו הנוף המיוחד שנשקף מהחלונות, זרימת האוויר שמגיעה בגובה כזה, שקט מרחבי וחשיפה למשאבים טבעיים כמו אור ושמש. 

במקביל לניצול המשאבים הטבעיים, החלו לעשות שימוש בחומרי גלם כגון אלומיניום וזכוכית לבנייה של חלונות גדולים על מנת להכניס כמה שיותר אור טבעי לחלל. בהתאם לזאת, מלאכת הניקוי של החלונות החיצוניים הפכה למורכבת כל עוד היא הייתה מתבצעת בשיטה המסורתית, בפרט שהחלונות אינם מצליחים להיפתח ומטרתם העיקרית הינה לחסוך באנרגיה ולאפשר חדירה של אור. המענה כיום לכל אותם מבנים וחלונות הינו ניקוי חלונות בסנפלינג. מדובר בפעולה שנעשית רק על ידי מומחים בסנפלינג שנעזרים באבזור וציוד מיוחד – ועל כך נרחיב במאמר שלפניכם. 

סנפלינג – המענה לחלונות בגובה

ניקוי חלונות בסנפלינג נחשב כיום למלאכה מורכבת שדורשת ידע, ניסיון, מקצועיות ושימוש באביזרים וציוד ייעודי. היום לא ניתן לפתוח חלון בבניין ופשוט לנקות אותו באמצעות סחבה וסבון, עבודה זו תדרוש זמן, אמצעים, כישרון וסיוע בחברה מקצועית שמתמחה בניקוי חלונות בסנפלינג. זו הסיבה שעל המנקים בסנפלינג תידרש החובה לעבור הכשרה ייחודית בתחום, ארוכה וממוקדת בה ילמדו כיצד לעבוד בגובה, כיצד לרכוש את המיומנות והניסיון של ניקוי בזמן שהם שוהים בגבהים וכיצד לעשות שימוש במערכת בטיחות לעבודה בגובה על ידי אותן רתמות שמיועדות לעבודה בסנפלינג.

מדוע חשוב לנקות את החלונות? 

יש שישאלו – מדוע יש צורך בכלל לנקות את החלונות? אפשר לחכות לגשם שימטיר עליהם מים ובזה נגמר הסיפור. אך לא כך הם פני הדברים, חלונות בעיר נראים מאובקים ומעופשים מהאבק והפיח שמגיע מכל המכוניות מלמטה וחשוב לנקות אותם כל זמן שמעוניינים ליצור רושם על הלקוחות שמגיעים למשרדים או לבית העסק ולהימנע מנוף מבעד לחלון מלוכלך. חלון נקי בעיקר יעיד על מקום עבודה מסודר ואחראי וזה מאוד חשוב באספקט זה, וגם העובדים של החלל ייהנו מסביבת עבודה נעימה שמשדרת ניקיון וסדר.

מתי נזדקק לניקוי חלונות בסנפלינג?

חשוב לזכור כי בבנייני גורדי שחקים כמו שבונים יותר ויותר בכרך הגדול, לא תהיה גישה לאזור החיצוני של החלון ולכן כשנרצה לנקות אותו נצטרך להיעזר בחברה לניקוי חלונות בגובה. הנכון הוא להיעזר בחברת ניקוי חלונות בסנפלינג אחת לכמה חודשים כשעל החלון הצטבר אבק, חול ולפעמים גם צואה של ציפורים. ממש כשם שנשקיע בחברת ניקיון או שניעזר בשירותים של מנקה לשמירה על ניקיון של הלובי בבית העסק או על השירותים שלנו, כך יהיה מאוד חשוב לשמור על חלונות נקיים שסובבים את חלל העבודה. מקום עבודה נקי כפי שהוזכר יעיד על סביבת עבודה נקייה וישפיע ישירות על היחס והרושם של העובדים והלקוחות. מקום שמכבד את עצמו כך אחרים יכבדו אותו, מה שיבוא לידי ביטוי בסופו של יום גם ברווחיות של החברה.  

המאמר נכתב ע”י דוד קלין – ניקוי חלונות בגובה

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

מעוניינים לפרסם כתבה באתר? השאירו פרטים!