ניקוי שטיחים בראשון לציון

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
ניקוי שטיחים בראשון לציון

אם אתם רוצים שטיח נקי וחדש מבלי להשקיע כסף על שטיח חדש, אם אתם רוצים שטיח נעים וללא ריחות רעים, אבל בלי כאב הראש הלוגיסטי לקפל ולזרוק אותו ולסחוב הביתה שטיח חדש, אם אתם רוצים שטיח חדש אבל בלי להתלבט יותר מדי באיזו חנות להסתכל על שטיחים, ובלי לבזבז זמן על נסיעות, התלבטויות על צבעים, סוגי ספות, והתמקחויות על מחירים – אז הפתרון שלכם הוא אנחנו. הפתרון שלכם הוא מג'יק קלין – ניקוי ספות.

כתושבי ראשון לציון שאוהבים לארח חברים בסופי שבוע, באירועים מיוחדים או סתם לבינג' בנטפליקס או לצפייה במשחק כדורגל סוער בליגת האלופות.
משפחות אחרות בראשון לציון עם ילדים שמרכז הפעילות שלהם בסלון שהוא החלל המרכזי בבית ובו מתקיימת השגרה היומיומית של המשפחה.

בחלק מאותם בתים ובבתים אחרים מגדלים בעלי חיים בסלון, רובם גם מכיוון שהוא החלל המרכזי של הבית ששאר בני הבית נמצאים בו במהלך היום וגם כיוון שהסלון הוא חלל הגדול והמרווח בבית ונוח לגדל בו בעלי חיים.

החשיבות של ניקוי שטיחים

איך שטיח נקי ישמור על ההווי המשפחתי והחברתי שלכם, על הבריאות שלכם וגם תצליחו לשמור על הכיס
לחשיבות של שטיח נקי, נעים, ללא כתמים וללא חיידקים יש משמעות גדולה מכמה היבטים. כדי שיהיה לנו נעים לארח בסלון חברים ובני משפחה (או לנו ולילדינו) כמובן שחשוב לנו מסלון נקי שנעים לשבת בו, כולל שטיח נקי, ללא כתמים וללא ריחות רעים.

חשוב לשמור על הניקיון של השטיח מאבק, חול שנישא ברוח אל תוך הבית מחוף הים, פיח מאזורי התעשייה כאשר החלון פתוח, במיוחד בכל מה שקשור לסיבים בעומק השטיח כדי למנוע הצטברות של חיידקים, וכן לדאוג להסיר כתמי אוכל ונוזלים שנספגים ונדבקים בעומק השטיח כדי למנוע התפתחות של קרדית אבק הבית שעלולה לגרום לקוצר נשימה, גירוד בגוף, שיעולים וצריבה בעיניים בקרב ילדים ומבוגרים שרגישים ואלרגיים.

היבט נוסף שקשור לשמירה על שטיח נקי הוא כלכלי. ככל שלא נקפיד לשאוב ממנו אבק ולהסיר ממנו את הכתמים והריחות הרעים שנגרמים משתן שהילדים או חיות המחמד שלנו "מפספסים" עליו, השטיח יהיה יותר מכוער ויכער את הסלון, ולילדים שלנו לא יהיה נעים לשבת עליו וגם לא להיות בסלון, ונגיע למצב שלא תהיה לנו ברירה אלא להיפטר מהשטיח ולהוציא לא מעט כסף על שטיח חדש.

אז מה עושים כדי לשמור על השטיח נקי?

אז כדי לשמור על ניקיון השטיח ולהאריך את חייו יש מספר פעולות שאתם יכולים לעשות בעצמכם, למשל לשאוב את האבק והחול מהשטיח. כדי לעשות זאת יש להפוך אותו לחצי שעה כדי לאפשר לאבק והלכלוך להתנתק מהסיבים ולאחר מכן לשאוב אותו (רצוי לא להפעיל עוצמה מלאה כדי לא להחליש או לתלוש את הסיבים, וכמובן בהתאם להוראות היצרן).

בנוסף אתם יכולים להסיר כתמים ולנטרל ריחות לא נעימים באמצעות תמיסה של חומץ או סודה לשתייה יחד עם מים, או על ידי חומר ניקוי ייעודי להסרת כתמים בשטיחים שניתן לקנות בכל סופר או רשת עשה זאת בעצמך.
פעולות אלו לבטח יאריכו את חיי השטיח שלכם ויסירו לפחות חלק מהכתמים.

אבל הרבה פעמים יש לכלוך וריח רע עקשן על השטיח או כתמים שלא מצליחים להסיר בעצמנו. בדיוק בשביל האתגר הזה אנחנו קיימים. למגי'ק קלין יש מעל 15 שנות ניסיון בתחום ניקוי שטיחים בראשון לציון, אמינות בקרב לקוחותינו בעיר ושירות מקצועי שניתן באהבה לכל לקוחותינו.
אז אם אתם רוצים שטיח נקי באמת, ללא ריחות רעים וללא כתמים ובלי יותר מדי כאבי ראש, השאירו פנייה באתר או התקשרו אלינו, ואנחנו נעשה את כל העבודה בשבילכם 💙

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

מעוניינים לפרסם כתבה באתר? השאירו פרטים!